canli bahis siteleriimplant dis fiyatlari

Sektör Harita Paylaşımlarından Bunalanlar İçin

  • 0
Sektör Harita Paylaşımlarından Bunalanlar İçin

   Evet buna Biz de katılıyoruz fakat bilmenizi istediğiniz bir şey var; bugün bu kadar fazla üyeye sahip olmamızın nedeni yılmadan size ulaşma isteğimizdir. Unutmayın ki Bizlerde sizlere ulaşmak için 60'a yakın Facebook grubuna üye ve birçoğunda yönetici olarak sizin isteklerinizi gidermeye çalışıyoruz.


    Kiminiz iş ilanı veriyor kiminiz iş arıyor Kiminiz ise ders notu ve benzer paylaşımlarda bulunuyor Hatta ellerindeki aleti satmaya çalışan haritacılar bile mevcut. Dolayısıyla sizlere ulaşırken bizim en iyi kullandığımız Facebook bizim için çok önemli bir platform oluyor çünkü insanlarımız internette en çok Facebook'ta geziniyor. Zaten Google aracılığı ile bize arayanlar rahat bir şekilde bulabilmekte çünkü biz yazılımınızı hazır kütüphaneler kullanmadan ilmek ilmek örer gibi kendimiz hazırladık bu yola yalnız çıktık çünkü eğitim ve bilim için yazılım yapmak zordur özveri ister.

   Bundan önceki sektör harita kodları ile yeni versiyonun kodlarını toparlasanız belki de tuğla gibi bir kitap elde edebilirsiniz mesela birçoğunuz farklı bir şekilde bana geri dönüyor. Kimisi yardım istiyor kimisi bir öneri bekliyor ve biz hepsine yardımcı olmaya çalışıyoruz Ancak görüyoruz ki bizden rahatsız olan çevreler de var. Biz bu insanlara Hiçbir şey yapmadık biz bu insanların çarkına çomak sokmadık tam tersi onlara yardım etmeye çalıştık, web sitemizde sitemiz ile yakından ilişkili haritacılar iş aradıklarında gerekirse onlar için hazır CV hazırlayarak işverenlere gönderdik. Ders notu indiremeyen üyelerimize mail atarak nasıl indireceklerini anlattık. Yazılım konusunda birçok haritacı ya döküman sağlayarak yardımcı olduk. 

   Sanırım bütün Facebook gruplarına üye olan diğer haritacılar bizim paylaşımlarımızdan en çok etkilenenler oldu ancak biz yaptıklarımızın arkasındayız. İsterlerse paylaşım yapan kullanıcıları engelleyerek onların gönderdikleri paylaşımlardan kurtulabilirler. Biz buna kesinlikle üzülmeyiz hatta sizleri de üzmediğimiz için seviniriz. 

Belki bu kadar çok Facebook grubu olmasaydı sizler de bu kadar bildirime maruz kalmak zorunda kalmazdınız şimdilik biz bunu bir işkence olarak görmüyor sizlere ulaşmak için bir kanal olarak değerlendiriyoruz. Bizi takip eden, değerlendiren ve önerilerini esirgemeyen tüm üyelerimize Çok teşekkür ederiz.

Yakında çok daha güzel uygulamalarla harita camiasına güzel çalışmalar sunacağız. Belki de uzun yıllar birlikte bu ürünleri kullanacağız. Dolayısıyla bizimle olan tüm haritacılara selam eder kendilerine iyi bakmalarını dileriz.


Yorum Yap & Puan Ver

  • 0

Ali KILIÇ

Ali KILIÇ 2016-11-30 00:56:45

neyseki kimse bişey yazmamış :D