canli bahis siteleriimplant dis fiyatlari

Promark 800 Ile En Zor Yerlerde Dahi Ölçüm Çok Kolay

  • 5
Promark 800 Ile En Zor Yerlerde Dahi Ölçüm Çok Kolay

25 yıllık deneyimin ve 200 ün üzerindeki patentli teknolojinin ulaştığı son nokta. ProMark 800 yeni GNSS board’u ve yeni Ashtech Z-BLADE™ teknolojisi ile bir ilke imza atarak GPS uydularına bağımlılığı ortadan kaldırdı. Böylece herhangi bir GNSS kombinasyonunda çalışabilme, her farklı uydu sisteminden bağımsız çözüm üretebilme mümkün hale geldi. Özellikle vadi, şehiriçi ve ormanlık sahalarda 3 GPS+2 GLO, 2 GPS+3 GLO, 5 GLO, 2 GPS+2 GLO+2 GALILEO ile çalışabilen tek cihazdır. Galileo test uydu sinyallerini ekranda mevcut versiyonda bile gösterebilen ender üründür.

ProMark800 TUSAGA Aktif (FKP, VRS, MAC) ile tam uyumlu olup en üst düzey performans alabileceğinizden emin olabilirsiniz. Ayrıca PPK ölçümleri yapabilir, RTK ölçümlerinde opsiyonel UHF radyo ile Sabit veya Gezici olabilir, aynı zamanda Statik data toplayabilir. Dahili GPRS (3.5G) ile kendi emsalleri arasında UHF radyo modem olmadan da RTK ölçümleri yapılabilir. Sabit istasyon olarak kullanılabilir, deformasyon, depremsellik ve jeodezik amaçlı kullanılabilen yüksek hassasiyetli bir GNSS alıcısıdır.

Sağlam ve kablosuz tasarımı ile hassas GNSS konumlama sağlayan son derece güçlü, verimli ve güvenilir bir RTK/Statik ölçüm çözümüdür. Yeni Ashtech Z-BLADE™ teknolojisi ile mevcut sinyallerin hepsi en üst düzeyde ve kayıpsız olarak kullanılıp hızlı ve istikrarlı bir RTK pozisyonu sunar. Gelecekteki GNSS uydu sistemleri için de hazırdır.

ProMark800, GNSS Board, GNSS anten, OLED bilgi ekranı, GPRS, radyo modem (opsiyonel), batarya ve Bluetooh bütünleşik olup arazide maksimum taşınabilirlik ve esneklik sağlar. DGPS özellikli kontrol ünitesi ProMark 100 veya MobileMapper 10 kontrol ünitesi ile Spectra Precisionın ultra dayanıklı Ranger3XC ve Nomad900XC kontrol üniteleri seçim olarak kullanılabilir. Yeni FAST Survey ve kapsamlı Spectra Precision Survey Pro arazi yazılım alternatifleri ile birlikte, çoklu frekans ve çözüm sağlar. Arazi yazılımları ile tek noktadan ED50 veya lokal harita sistemlerinde çalışmak mümkündür. Alım ve aplikasyon yapmak, alan ve hacim hesabı yapmak, nokta, çizgi ve alan verisi toplamak, öznitelik bilgileri girmek vb. birçok CAD/GIS özelliklere sahiptir. Yol modülü Survey Pro yazılımında standart olup, Fast Survey de opsiyoneldir.


Yorum Yap & Puan Ver

  • 5