canli bahis siteleriimplant dis fiyatlari

Leica Sprinter Dijital Nivolar

  • 5
Leica Sprinter Dijital Nivolar

Leica Geosystems dijital nivolar sayesinde kot ölçümleri ve nivelman ancak bu kadar kolay olabilir. Tek bir tuşa dokunmakla yükseklik, kot farkı ve mesafe otomatik olarak ekranda. Artık mira okumalarında herhangi bir yanlış okuma veya yazma hatası mümkün değil.
Aynı zamanda optik nivo olarak da kullanmak mümkündür. Ancak sıradan nivolarla karşılaştırıldığında, dijital nivolar zahmetsiz ve hızlı okumalar sayesinde zamandan tasarruf sağlar ve hataları azaltır. Leica dijital nivolar dahili eğim sensörü gibi, kompansatör çalışma aralığı dışına çıktığında sistemin çalışmasını önleyen, hataları azaltmaya yarayan fonksiyonlar içerir.

Leica Sprinter 150, Leica Sprinter 150M, Leica Sprinter 250M Dijital Nivo


Tüm inşaat işlerinde, Sprinter 150 kot farkı ve indirgenmiş kotu otomatik olarak belirler. Diğer taraftan Sprinter 150M ve Sprinter 250M gelişmiş inşaat kotlamalarında mükemmel cihazlardır. M modelleri 1000 ölçümü kayıt edebilir ve bu ölçümler kullanıcı tarafından USB arabirimle Excel formatında kolaylıkla bilgisayara indirilebilir. Sprinter onboard yazılımı nivelman, kazı ve dolgu, kontrol fonksiyonları sayesinde tüm kot işlemlerini en etkin biçimde gerçekletirmenizi sağlar. Ve de en iyisi... İster Türkçe isterseniz de çok sayıda dil tercihi!

Leica Sprinter 50 Dijital Nivo Tek tuşla dijital ölçüm - Kullanımı kolay. Giriş seviyesi model


Leica Sprinter 50 hatasız ölçüm ve okuma sağlayan, giriş seviyesi, hassas bir elektronik nivodur. Sprinter 50 yüksekliği ve mesafeyi tek tuşla otomatik olarak ölçer ve ekranda gösterir. Hedefe yöneltin ve hedefi netleştirip tek bir tuşla ölçün: Sonuçlar anında ekranda!


Yorum Yap & Puan Ver

  • 5

Beyza Bozkurt

Beyza B... 2020-04-15 15:07:22

https://www.polikarbonat.com/?gclid=EAIaIQobChMIrIye8K_q6AIVT8O7CB03dwgVEAEYASAAEgJi6vD_BwE
Ali KILIÇ

Ali K... 2017-06-20 03:07:02

link olmaz bizde :D
Turgay Yaşar

Turgay Y... 2017-06-09 16:04:40

http://www.logo.com.tr/cozumler/ik-cozumleri/tigerhr?gclid=CPaRmJrpsNQCFcUp0wodyt8HnQ