canli bahis siteleriimplant dis fiyatlari

Kadastro Biriminde Yapılan Staj Defteri

  • 5
Kadastro Biriminde Yapılan Staj Defteri

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

FAKÜLTE ÖĞRENCİ STAJ DOSYASI

Karadeniz Teknik Üniversitesi Staj Yönergesi gereğince, Öğrencilerin aşağıda belirtilen maddeye özellikle uymaları gerekmektedir. Aksi taktirde stajları kabul edilmeyecektir.

Madde 4.3. Öğrenci staj yapmak istediği kurumdan alacağı staj yapma isteğinin kabul edildiğine dair başlıklı veya kaşeli, tarihli ve stajın adını içeren onaylı bir belge ile yarıyılın bitiminden en az bir (1) hafta önce Bölüm Staj Komisyonu Başkanlığına başvurur. Öğrencinin başvurusu Staj Komisyonu tarafından incelenerek ve gerektiğinde staj yeriyle ilgili detaylı bilgiler istenerek stajın o kurumda yapılıp yapılamayacağına karar verilir. Öğrenciler stajlarına staj komisyonundan onay aldıktan sonra başlayabilirler. Staj komisyonunun onayı olmadan başlanan stajlar geçerli değildir.

Stajın ilk günü olması nedeniyle 30 iş günü sürecince beraber çalışacağım Gebze Kadastro Müdürlüğü'nün çalışanları ile  tanıştım.Birimde  ilk gün olması sebebiyle daha çok sohbet havasında geçti.Kim olduğumu hangi üniversite de okuduğumu anlattım.Mezun olunca ne yapmayı düşündüğümü,neler yapabileceğimi,hangi alanlara yoğunlaşabileceğimi konuştuk.Yine mühendisler de kendileri hakkında bilgiler verdiler,bana yardımcı olmaya çalıştılar.

 Daha sonra kadastro müdürlüğünün işleyişi hakkında bilgiler verdiler.Ne yaptıklarını anlattılar.Kadastro müdürlüğünde temel işlevin kontrol olduğunu,özel büroların ve lisanslı harita ve kadastro bürolarının yaptıkları işleri kontrol ettiklerini ve kontrol sonucunda bir sıkıntısı olmayan dosyaları onayladıklarını,sıkıntısı olan dosyaları da düzeltilmek üzere geri gönderdiklerini söylediler.Bu şekilde ilk staj günüm tamamlamış oldum.


şeklinde devam etmektedir...


İNDİRMEK İÇİN GİRİŞ YAPINIZ

Yorum Yap & Puan Ver

  • 5