canli bahis siteleriimplant dis fiyatlari

Hakkımızda Bilmeniz Gerekenler


Sektör Harita 27 Şubat 2013 tarihinde İstanbul'da kurulmuştur. Yazılım ve tasarım kısmı Harita Mühendisi Ali KILIÇ tarafından düzenlenmiş olup ilk doğuş sancılarını www.alikilic.org web sayfasından yoğrularak gerçekleştirmiştir.

Başta Selçuk Üniversitesi Harita Mühendisliği akademik kadrosu tarafından hazırlanmış olan ders notlarını öğrencilere ulaştırmak için tasarlanan web site bu destek için hiçbir ücret talep etmeden "ücretsiz ders notu" çıkışıyla kendisini var etmiştir. Dolayısıyla ücretli ders notu veren web sayfaları Sektör Harita ile birlikte bilginin satılmaması gereken bir olgu olduğu gerçeği ile tanışmış oldular.

Sadece Selçuk Üniversitesi ile kalmayan Sektör Harita diğer üniversiteler ile iletişime geçerek yerel temsilcilikler belirlemiştir. Bu temsilciler özverili bir şekilde gönüllü olarak, okudukları üniversitede kullanılan ders notlarını sisteme yüklemiştir. Böylece yerel bir site olmaktan çıkan web sayfamız Türkiye genelinde bir kullanımı hedefleyecek kapasiteye erişmiştir.

Sadece ders notları değil aynı zamanda ücretsiz lisans sunan haritacılık programlarını kullanıcıları için yedeklemiş ve bu programların nasıl kullanılacağına dair eğitim kitaplarını da eksik etmemiştir.

Geniş bir kapsama yayılmayı hedefleyen Sektör Harita, kullanıcılarının gelişimi ve kariyerine katkıda sunmak için sosyal paylaşım sitelerinde yer alan iş ilanlarını kısa süre içerisinde sisteminde yayınlamış ve iş ihtiyacı olan kullanıcılarına bildirim olarak göndererek haberdar olmalarını sağlamıştır.

Zaman içerisinde sisteme yeni ders notu yüklemenin durdurulması sebebi ile kullanımı düşen web sayfamız yazılım güncellemesinin yapılmaması sebebi ile de gözlerden ırak bir site olarak yoluna devam etmiştir. Ancak üzerimizdeki ölü toprağını atarak ve sisteme yeniden nefes aldırmak için taşın altına elimizi tekrar koyarak sistemimizi tekrar güncelledik. Uzun süre giriş yapmayan kullanıcıları elemine ederek yaklaşık altı bine yakın kullanıcı silme işlemi gerçekleştirdik. Küllerimizden doğup yazılımı en baştan ele aldık. Yazılım sektörünün yeniliklerini göz ardı etmeden en iyi şekilde kodlamayı sizlere sunduk. Akıllı telefonların elden düşmediği bu günlerde yazılımımızı mobile uygun hale getirip yeni bir logo yeni bir yönetim sistemi ile tekrardan hayata geçirdik

Bundan böyle hedeflerimiz arasında

ÜNİVERSİTE TEMSİLCİLERİ

  1. Aksaray Üniversitesi - Semih TAŞDEMİR

son düzenleme 29 Eylül 2016


SAYILARLA SEKTÖR HARİTA

Analiz Listesi Üyelerin Meslek Analizi Üyelerin Üniversite Analizi Üyelerin Çalışma Analizi Üyelerin Askerlik Analizi Üyelerin Yetenek Analizi Üyelerin Yaşadığı İllerin Analizi Konu Yükleyenlerin Analizi Konularının Anabilimdalı Analizi Konularının Ders Analizi Konularının Üniversite Analizi Konularının Tür Analizi En Çok Destek Olan Üyelerin Analizi En Çok Okunan Konu Analizi En Çok İndirilen Konu Analizi
Analiz Çıktısı