canli bahis siteleriimplant dis fiyatlari

GNSS TEKNİK - CHC

  • 5
GNSS TEKNİK - CHC

GNSS Harita Teknik Danışmalık 2008 yılında GNSS teknolojileri konusunda eğitim ve danışmanlık amaçlı kurulmuştur.2012 Haziran ayında yeni bir yapılanmaya giderek GNSS teknolojileri konusunda uzmanlığına Mobil veri toplama ve güncelleme donanımlarını eklemiştir.

GNSS Teknik;  müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarını karşılayan ürünler sunarken ; güvenilir, kaliteli hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkelerini temel çalışma prensibi haline getirmiştir. Bununla berebaer, müşteri ihtiyaç ve taleplerini doğru anlama ve çözüm üretme konusunda da sahip olduğu tecrübe ile tam kapsamlı destek hizmetleri vermektedir.

Misyonumuz

GNSS Teknik, alanlarında tecrübe sahibi uzman çalışanları ile GNSS alıcıları, Mobil CBS veri toplama ve güncelleme çözümleri konusunda kapsamlı çözümler üretmeyi; satış, satış sonrası ve teknik destek hizmetlerini en üst düzeyde sunmayı görev edinmiştir.

Vizyonumuz

Rekabet yaratan ürünleriyle hedef kitle tarafından en çok tercih edilen , kattığı değerle sürekli , kaliteli ürün ve hizmetleriyle kalıcılık sağlayan, temsil etmekte olduğu markalar ve fark yaratan hizmet anlayışı ile alanında lider şirket olmaktır.

TEKNİK SERVİS POLİTİKAMIZ

  1. 1.Bir cihazın teknik servise bırakılması sırasında teknik servis tarafından müşteriye Arıza Tespit, Onay formu ile bildirilen ücretler tahmini olup işçilik malzeme ve diğer hizmet masraflarının sadece yaklaşık tutarını bildirmektedir. Kesin ücret servis tamir işlemi bitiminde saptanır. Müşterinin tahmini ücret ile kesin ücret arasında fark olması halinde kesin ücreti ödemeden imtina etme hakkı bulunmamaktadır
  2. 2.Müşteri tarafından Tespit Formu onaylanmadan servis tamir işlemi başlatılmaz. Onay için serviste bekleme sürei maksimum 20 (yirmi) iş günüdür. Onay alınamamsı durumunda cihaz müşteriye herhangi bir işlem yapılmadan iade edilir ve madde 3 gereği işlem yapılır.
  3. 3.Arıza teşhisi test ve fiyatlandırma çalışmaları için yapılan işçilik tutarı %18 KDV hariç GNSS/GPS için 50-USD Nivo , El tipi GPS için 20-USD ,TOTAL STATION’lar  için 40-USD müşteri ONARIM  yaptırma istemese dahi arıza tespit ücretini ödemek zorundadır.
  4. 4.Cihazın teknik servise bırakılması sırasında bildirilen teslim etme tarihi ve saati kesin olmayıp tahminidir.Onarım sürecinin uzaması halinde müşteri teknik servisten herhangi bir şekilde tazminat talebinde bulunamaz.
  5. 5.Onarım sırasında değiştirilen  parçalar müşterinin bu formun ön yüzünde bulunan müşteri ilave ek talepleri bölümünde yazılı olarak talep etmediği sürece tarafımızdan imha edilecektir.Müşteri talepte bulunmadığı  parçalar üzerinde kayıt işleminden itibaren herhangi bir hak iddia edemez.
  6. 6.Cihazın onarımı esnasında Teknik Servise  , müşteri veya müşterinin görevlendirdiği kişi yapılan işlemlere hiçbir şekilde müdahale edemez.
  7. 7.Müşteri tarafından cihazın teslim alınması aşamasında cihaz onarımı tamamlanmış ise Teknik Servis ücreti  , cihaz iade alınacak ise arıza tespit ücreti olan tutar muhasebe birimine nakit veya kredi kartı ile cihaz kargo ile gönderilecek ise kargo gönderilmeden Havale /EFT /Mail Order  talimatı ile ödemenin yapılması gerekmektedir


İNDİRMEK İÇİN GİRİŞ YAPINIZ

Yorum Yap & Puan Ver

  • 5

Ali KILIÇ

Ali K... 2017-01-15 23:25:32

teşekkürler