canli bahis siteleriimplant dis fiyatlari

docent doktor murat yakar

  • 3
docent doktor murat yakar

içerik Hocamızın Facebook adresinden alıntıdır.
Benim hayatımı yargılamadan önce ..
Benim ayakkabılarımı giy ve benim geçtiğim yollardan,
sokaklardan,dağ ve ovalardan geç .
Hüznü,acıyı ve neşeyi tad.
Benim geçtiğim senelerden geç,
benim takıldığım taşlara takıl.
Yeniden ayağa kalk ve aynı yolu tekrar git.
Benim gittiğim gibi !!

Ancak ondan sonra,
beni yargılayabilirsin !!

Çok hata yaptım şimdiye kadar.. Tarifi zor, dönüşü imkansız.. Ders aldıklarım oldu, almaya vakit bulamadıklarım da.. Duyduklarım doğruysa zaferlerim de olmuş.. Ahımı alanlar hala ödüyormuş.. İyi ki yapmışım dediğim şeyler var, aynı zamanda keşkelerim de.. Engellemek istediğim başlangıçlar da var.. Unutmayı yürekten dilediğim kişiler ve zamanlar var.. Unutamadığım ama elbet bi gün unutacağım dostlarım var.. Hayatımdan seneler, aylar çalan insanlar var.. Hafızamdan silmek istediğim görüntüler var, silemediğim sözler var, duymamış olmayı dilediğim ama duyduğum, kiminin gözüne sokmak istediğim gerçekler var, ama bende saklı hala.. İçim kanaya kanaya güçlü olduğum anlarım var...


DEDİĞİN GİBİ…………
Aslında hep ben haklıydım
biz zaten olamayız dedim ama dinlemedin.İşim olmaz seninle dedim anlamadın. Yolun açık olsun dedim yol verdim oralı bile olmadın. sokağıma bile dönme dedim hakaret ettim onursuzluk edip geldin sokağıma . Hep bir suçlu hep bir yalancı aradın durdun. Her günün ayrı bir iftira ile geçti. Sevginin kıymetini bilmek yerine katletmenin yollarını aradın . Tebrik ederim ne yalan soyleyeyim başardında. Onune gelenin elini tutmakla suçladığın insanlara hakaret ettiğinin bile farkında değilsin. Herkesle her şeyi yapar diyerek karşındaki insanlara hakaret ettiğinin bile farkında değilsin. Saygı duyan tapan insan, içi acıyan insan yorum yapmaz, yalan yanlış fikir beyan etmez.. Sana son kez bir çift sözde ben soyleyeyim.
SENDE DÜRÜST OL SEVİYORSAN SEVEBİLİYORSAN SEVMEYİ GÖZE ALABİLİYORSAN GÜVENMEYİ , İNANMAYI ÖĞREN. UNUTMAKİ GÜVENMEDİĞİN İNSANI SEVEMEZSİN.GÜVENMEDİĞİN İNSANA SEVİYORUM DİYORSAN DA İKİ YÜZLÜLÜK YAPIYORSUNDUR. İSTERSEN YÜZÜNÜN BİRİNİ ÇIKARDA GEL. ARTIK O YÜZ BİLİNİYOR.
EVET BENDE HERKES GİBİYİM SEVENİ SEVER SEVMEYENE YOL VERİRİM YOLUNA ASFALT DÖKTÜM RAHAT GİDESİN DİYE
BİLGE ADAM Antenüs

Web sayfası


Yorum Yap & Puan Ver

  • 3